Szybkie diety odchudzające: Dieta 7-2-5

Szybkie diety odchudzające: Dieta 7-2-5

Dieta 7-2-5 rewolucjonizuje szybkie diety odchudzające. Dieta na schudnięcie w tydzień, prosta i skuteczna. Aby szybko zgubić te 3 lub 4 dodatkowe kilogramy.

Szybka rewolucja w diecie odchudzającej: Dieta 7-2-5

Niejednokrotnie przed jakimś wydarzeniem, imprezą czy ważną datą musimy wiedzieć jak szybko zrzucić kilka kilogramów w tydzień. Nie chcemy długiej i skomplikowanej szybkiej diety odchudzającej, ale czegoś prostego i skutecznego, co pomoże nam zrzucić jeden lub dwa rozmiary i pozbyć się tych 3 lub 4 dodatkowych kilogramów. No właśnie, dlatego właśnie nadeszła rewolucja w szybkich dietach odchudzających - Dieta 7-2-5, najnowsza dieta celebrytów, na którą zapisali się również mężczyźni. Czy to dlatego, że jest tak prosta?


Jest tak nazwany, ponieważ mówi nam jak schudnąć w 7 dni, podzielony na dwie fazy. Pierwsza faza, depuratywna, która trwa 2 dni i druga faza, decydująca, która trwa 5 dni. Stąd liczby 7-2-5, które nadają tej diecie nazwę i które na pewno widzieliście na koszulkach swoich ulubionych amerykańskich aktorek czy piosenkarek. Niewątpliwie jedna z najlepszych diet na szybkie schudnięcie. Zobaczmy jednak, jak schudnąć w tydzień z dietą 7-2-5. 


Dieta 7-2-5 w szczegółach. Diety, dzięki którym szybko schudniesz w tydzień

Wspomnieliśmy już, że jest to szybka i skuteczna dieta, gdy chcemy schudnąć w tydzień. Czasami potrzebujemy zrzucić te 3 lub 4 dodatkowe kilogramy w szybki sposób ze względu na zobowiązania społeczne: to wesele lub komunia, na którą chcemy przyjść w zeszłorocznej sukience, ale która już nie pasuje do nas tak dobrze jak wcześniej ze względu na ekscesy popełnione w ciągu roku. Tylko w tych awaryjnych przypadkach i upewnieniu się, że jesteśmy w dobrym stanie zdrowia, będziemy mogli przejść na dietę awaryjną, aby osiągnąć nasz cel. Pamiętajmy, że jak wszystkie szybkie diety odchudzające, warto wykonywać je pod okiem wykwalifikowanego specjalisty.


To właśnie jest tajemnica sukcesu Diety 7-2-5. Podpowiada jak w prosty i skuteczny sposób schudnąć w tydzień. Mamy tylko 7 dni, aby wbić się w tę sukienkę lub te spodnie. W tym celu zastosujemy tę dietę, która składa się z dwóch faz lub etapów:


Faza pierwsza - Faza depuratywna: Faza ta trwa dwa dni. W tych dwóch dniach będziemy stosować dietę depuratywną opartą na bulionach, sokach i smoothies. Dzięki tej diecie będziemy mogli wyeliminować toksyny z naszego organizmu i sprawić, że będzie się on oczyszczał. Jest podstawą wielu szybkich diet odchudzających. Odpowiednią dietą na ten okres jest dieta melonowa depuratywna. Jego podstawą jest melon, którego oczyszczające właściwości pomogą nam osiągnąć cel. Jeśli nie lubisz melona, możesz w tej fazie zastosować dietę oczyszczającą z syropem, zastępując nim poprzedni.


Faza druga - Decydująca: przez pozostałe pięć dni będziemy stosować dietę niskokaloryczną, która pomoże nam przyspieszyć metabolizm i zrzucić upragnione kilogramy. Jest to dieta restrykcyjna, która ogranicza dzienne spożycie kalorii do 600 kalorii. Między trzema głównymi posiłkami możemy sięgnąć po owoce, niskotłuszczowe serki, niskotłuszczowe jogurty i dietetyczne galaretki lub koktajle proteinowe, aby uspokoić głód. Pamiętaj jednak, aby nie przekraczać 600 kalorii dziennie lub, jeśli szukasz dodatkowego efektu, 500 kalorii dziennie.


Nawodnienie: zawsze powinniśmy towarzyszyć naszej diecie 2 litrami wody dziennie, aby wyeliminować toksyny i nawodnić nasz organizm. Jeśli trudno Ci wypić taką ilość wody, możesz ją zastąpić herbatkami ziołowymi, herbatami lub syropem...


Ćwiczenia: To drugi sekret tego, jak schudnąć w tydzień. Aby nasza dieta była bardziej skuteczna, pamiętajmy, aby wykonywać jakieś ćwiczenia na odchudzanie, możliwie aerobowe, gdyż udowodniono, że są one najbardziej odpowiednie dla utraty wagi. Ale uwaga, rób to umiarkowanie i z małą intensywnością, bo stosujesz wymagającą dietę. Jeśli nie masz czasu na pójście na siłownię, zawsze możesz to zrobić w domu. Dzięki 20 minutom dziennie zauważysz, jak efekty diety są bardziej efektywne.


Jeszcze raz przypominamy, że przed poddaniem się którejkolwiek z szybkich diet odchudzających należy skonsultować się z lekarzem, a przy najmniejszych oznakach dyskomfortu przerwać dietę i udać się do lekarza. Zdrowie jest o wiele ważniejsze niż uroda.


W poniższych linkach można znaleźć zdrowe diety i inne szybkie diety odchudzające, dzięki czemu można znaleźć tylko ten, którego potrzebujesz.


Category: Diety